نکات مهم در خرید دستمال کاغذی

دستمال کاغذی از جمله محصولات پرکاربردی می باشد که به دلیل قیمت ارزان آن در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد . این کاربرد فراوان آن باعث تولید دستمال کاغذی در انواع مختلف می باشد . رعایت بهداشت با دستمال کاغذی به دلیل ارزان بودن و یکبار مصرف بودن ، راحتتر می باشد . به همین دلیل استقبال از این محصول روز به روز بیشتر می باشد . این محصول در منازل ، رستوران ها ، فرودگاهها ، اماکن بهداشتی عمومی و … استفاده می شود . از آنجائی که هدف عمده این محصول برای مصرف کننده ها رعایت بهداشت فردی می باشد باید در خرید دستمال کاغذی دقت داشت که در ادامه به توضیح مواردی از آن می پردازیم .

نکات مهم در دستمال کاغذی

نکاتی که باید در خرید دستمال کاغذی به آن توجه داشت

  1. در صورتی که برای خشک کردن ناحیه تناسلی از دستمال رولی استفاده می کنید در خرید آن دقت کنید. از خرید دستمال های رولی فله ای که به قیمت پایین عرضه می شود خودداری کنید . دستمال های طرح دار و معطر برای این منظور استفاده نکنید. زیرا در صورت غیر استاندارد بودن خود باعث ایجاد بیماری های عفونی می شود.
  2. دستمال کاغذی باید استاندارد باشد یعنی تعداد و اندازه و ابعادی که در روی جعبه دستمال کاغذی قید شده با محتوای آن مطابقت داشته باشد .
  3. قیمت بالا نشان دهنده استاندارد بودن دستمال کاغذی نیست بلکه باید دارای جنس مرغوبی باشد .
  4. در هنگام خرید دستمال کاغذی به رنگ آن توجه کنید در صورتی که تیره باشد یا دارای لکه باشد نامرغوب بوده و استاندارد نیست .
  5. در هنگام خرید به بوی دستمال توجه کنید در صورتی که بوی نامطبوعی داشته باشد نامرغوب می باشد .

 شرکت تکلان پاک طی سال ها عرضه محصولات با کیفیت، توانسته نامی درخشان در این زمینه به همراه داشته باشد . جهت تهیه محصولات و مخازن مورد نیاز می توانید با شماره های 02177354269 تماس حاصل نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید از پیج اینستاگرام شرکت تکلان پاک دیدن فرمائید.

 

عوارض استفاده از دستمال کاغذی نامرغوب

  1. ایجاد مشکلات پوستی
  2. آلرژی
  3. بیماری عفونی در دستگاه ادراری
  4. عفونت سینوس ها ( پرز داخل دستمال کاغذی نامرغوب وارد مجاری تنفسی شده و به تدریج باعث انسداد مسیر هوا و در نهایت عفونت سینوس ها می شود. )
  5. آبریزش بینی

انتخاب دستمال مرغوب و با کیفیت در بین انبوهی از محصولات نامرغوب امری است که با دقت و تجربه حاصل می شود . برگزیدن محصولی که مناسب پوست طراحی شده باشد سبب می شود لطافت و ظرافت پوست حفظ شود همچنین خریداران  همیشه در سبد خرید خود آن را حفظ می کنند . در نتیجه کیفیت محصول در دراز مدت اثرات مثبتی در خط تولید و مصرف خواهد داشت .

برای سفارش دستمال کاغذی و محصولات تکلان پاک روی ادامه مطلب کلیک کنید .

Call Now Button