سولات متداول

چطور دستمال کاغذی مرغوب را تشخیص دهیم ؟

از آنجائیکه دستمال با پوست در تماس بوده و به بهداشت فردی کمک می کند انتخاب دستمال کاغذی مرغوب دارای اهمیت زیادی است. برای خرید دستمال کاغذی به ویژگی های دستمال مرغوب توجه کنید که مهم ترین آنها شامل موارد ذیل می باشد:

  • دستمال کاغذی باید از جنس کرپ باشد . برای تشخیص این جنس دستمال را خیس کنید اگر بعد از گذشت نیم ساعت به حالت اولیه خود بازگشت یعنی جنس ان مرغوب می باشد اما اگر بعد از خیس شدن پودر شود نشان از داشتن مواد شیمیایی در دستمال است.
  • دستمال نباید پرز داشته باشد . پرزهای نشان دهنده الیاف خرده شده، کلوخه شده در تولید این محصول می باشد .
  • دستمال کاغذی باید بدون لکه و حفره باشد .
  • بافت دستمال باید منظم باشد برای تشخیص این موضوع دستمال را جلوی نور بگیرید اگر بافت الیاف به صورت یکنواخت و منظمی باشد دارای جنس مرغوب می باشد در غیر اینصورت پراکندگی نشان از نامرغوب بودن این محصول می باشد .
    به بوی ورقه های دستمال دقت کنید نباید بوی بدی داشته باشد .
  • رنگ دستمال باید از مواد مجازی تهیه شده باشد و با چیزی که روی بسته بندی دستما درج شده مطابقت داشته باشد .
  • باید به بسته بندی دستمال دقت کنید در صورت کشیدن یک برگ از دستمال نباید تمام دستمال ها بیرون بریزد

خرید دستمال های فله ای بهداشتی است؟

متاسفانه برخی از سوجویان دستمال هایی که مجدد بازیافت شده اند با بسته بندی فله ای و باقیمت ارزان به بازار عرضه می کنند که بسیاری از افراد را فریب می دهد. باید در خرید اینگونه دستمال ها دقت داشت . توصیه می شود از این دستمال ها خرید نکنید.

دستمال کاغذی برای بهداشت خانم ها مناسب است؟

از آنجائیکه یکی از مصارف دستمال کاغذی خشک کردن آلت تناسلی بعد از اجابت مزاج می باشد باید در انتخاب ان دقت داشت زیرا در صورت استفاده از دستمال نامرغوب نه تنها به بهداشت کمک نمی کند بلکه خود عاملی برای ایجاد باکتری و میکروب به بدن و احتمال عفونت می شود . امروزه دستمال های رولی با طرح های مختلف و بوی مطبوع در بازار موجود می باشد که هتر است برای اینگونه مصارف از این نوع خریداری نکنید . بهترین دستمال برای خشک کردن آلت تناسلی بخصوص در خانم ها دستمال حوله ای می باشد . برای اطلاع از مشخصات این محصول روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

Call Now Button