چرا محصولات تکلان پاک !

چطور می توانید از مرغوبیت یک محصول مطمئن شوید؟ یک محصول مناسب چه ویژگی دارد که شما می توانید با مشاهده آن از خرید خود مطمئن باشید؟

امروزه استفاده از دستمال کاغذی جزو محصولات حیاتی خانواده ها محسوب می شود که در انواع و مدل های مختلف در هر خانه یافت می شود . اما متاسفانه استفاده از آن ها بدون آگاهی بوده و بدون توجه به نوع کیفیت محصول، خریداری می شود در صورتی که مصرف دستمال کاغذی مناسب در سلامت و بهداشت خانواده موثر است . در این بخش، تولید کننده دستمال کاغذی تکلان پاک قصد دارد با ارائه موارد موثر خریداران را در تهیه کالای بهتر راهنمایی نماید. در ادامه با ما همراه باشید.

محصولات تکلان پاک

دستمال کاغذی مرغوب

دستمال کاغذی در انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند. از انواع دستمال کاغذی حوله ای گرفته تا دستمال سفره و دستمال کاغذی که روزانه بدون اینکه متوجه باشیم از آن ها استفاده می کنیم و گاهی بدون آن ها کارمان لنگ می ماند . برخی محصولات از شرکت های قدیمی و استاندارد عرضه می شوند که در طی سال ها خدمات مناسب ، توانسته اند نام مطمئنی در بین خریداران داشته باشند. اما کم نیستند محصولات غیر استانداردی که در بازار عرضه می شوند و بعد از مدتی دیگر نامی از آن ها باقی نمی ماند و شاید برخی را که از سوی وزارت بهداشت اعلام شده اند، شنیده باشید. شرکت تکلان پاک سعی نموده با ارائه محصولات مرغوب شما را در حفظ بهداشت یاری نماید. در ادامه برخی ویژگی های محصولات تکلان پاک را توضیح می دهیم.

قابلیت جذب بالا

تنوع بالای محصولات ما این امکان را برای شما فراهم می سازد تا محصول مورد نظر خود را با توجه به میزان جذب رطوبت مورد نیاز برای نوع مصرف تان انتخاب کنید آیا به دنبال محصولی هستید که مقاومت و جذب بالایی برای پاک کنندگی داشته و کاملا بهداشتی باشد؟ شاید هم به دنبال محصولی هستید که دست‌هایتان را به سرعت خشک کند؟ ما با توجه به نوع نیاز تان محصول مورد نظر را به شما معرفی می کنیم . شما می توانید از این بابت مطمئن باشید که محصولات ما همیشه بهترین کیفیت را در اختیارتان قرار می دهند.

استفاده چند منظوره

ممکن است شما دستمال حوله ای را برای غذاخوری، آشپزخانه، رستوران، بیمارستان و یا سرویس بهداشتی نیاز داشته باشید ؛ ما محصول متناسب با نیازتان را به شما معرفی می کنیم شاید شما به همه آنها نیاز داشته باشید ! بنابراین ما برای تمامی نیازهای شما پاسخ مناسبی داریم .همین حالا با ما تماس بگیرید.

اقتصادی بودن

هر مصرف کننده ای می خواهد تا حد امکان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده در حالی که محصولی با کیفیت و متناسب با نوع مصرف خود نیاز دارد به این خاطر است که ما محصولات تکلان پاک را به شما پیشنهاد می کنیم چون علاوه بر کیفیت مطلوب و دوام بالا باعث کاهش هزینه های شما در بلند مدت می شود.

بهداشتی بودن

محصولات ما کاملا بهداشتی و مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌شوند فاقد هر گونه حساسیت و ایجاد پرز بوده ، به طوری که پس از مصرف،  اثری از پرز بر روی صورت ، دست ها یا لباس از خود به جای نمی گذارد

 شرکت تکلان پاک طی سال ها عرضه محصولات با کیفیت، توانسته نامی درخشان در این زمینه به همراه داشته باشد . جهت تهیه محصولات و مخازن مورد نیاز می توانید با شماره های 02177354269 تماس حاصل نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید از پیج اینستاگرام شرکت تکلان پاک دیدن فرمائید.

دوست دار محیط زیست

خشک کن های برقی نه تنها محیط کار شما را غیر بهداشتی می کند بلکه در بلندمدت نیز با توجه به مصرف برق و هزینه تعمیرات (علاوه بر هزینه اولیه نسبتا زیاد ) موجب افزایش هزینه هایتان می شود ؛ علاوه بر آن با تولید گاز های گلخانه ای برای محیط زیست هم مضر میباشد

سهولت استفاده

حوله های کاغذی به صورت روزمره و مداوم استفاده می شوند چون فرآیند استفاده از آنها سریع و آسان بوده و همچنین براحتی در دسترس هستند.

کلام آخر

همان گونه که بیان شد محصولات دستمال کاغذی ارتباط تنگاتنگی در زندگی ما دارند و بدون اینکه متوجه آن باشیم هر روزه با آن سرو کار داریم. در نتیجه بهتر است با وجود میکروب های زیاد و مختلف در محیط اطراف خود، برای رعایت هر چه بیشتر بهداشت، با آگاهی بیشتری این محصولات را انتخاب نماییم.

Call Now Button