دستمال حوله ای یا خشک کن برقی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش ها و دستگاه های جدید برای رعایت بهداشت ، وارد بازار شده است . و شاید سوالی که برای مصرف کننده پیش خواهد آمد ، چگونگی تشخیص کالای مرغوب است . البته راه هایی برای آن وجود دارد . هر کدام از روش های موجود در بازار مزایا و معایبی دارند که با بررسی آن می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید .

دستمال حوله ای شرکت تکلان پاک

دستمال حوله ای بهتر است یا خشک کن برقی

در مبحث تمام نشدنی انتخاب بین دستمال های حوله ای و خشک کن های برقی گزینه آسان شاید انتخاب هر دوی آنها باشد در حقیقت هر دو روش، مزیت ها و معایب خودشان را دارند . بله ممکن است استفاده از خشک کن های برقی موجب صرفه جویی نسبتاً جزئی در هزینه‌ها شود اما زمان‌بر بودن فرآیند خشک کردن توسط آنها ، همچنین عدم امکان استفاده چند نفر به صورت همزمان از آن، تنها بخشی از معایب این روش است و از طرفی دستمال های حوله ای مزیت های فراوانی دارند که آنها را تبدیل به یک راه حل ایده آل برای نیازهای بهداشتی هر فرد می کند . این مزایا شامل پاک کنندگی و خشک کردن سریع ، حذف باکتری ها از سطح پوست و همچنین قابل استفاده بودن برای صورت و لباس ها ( خشک کن های برقی این امکان را ندارند) و خروج دستمال از مخزن به صورت تک برگی می باشد.

چرا دستمال حوله ای؟

نکته مهم در مورد دستمال های حوله ای قابل بازیافت بودن الیاف آنهاست . در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان در حال روی آوردن به این نوع محصول هستند که این امر موجب کاهش و یا حتی حذف نیاز به قطع تعداد زیادی درخت ، آن هم صرفاً برای تولید محصولی یکبار مصرف می شود .

 شرکت تکلان پاک طی سال ها عرضه محصولات با کیفیت، توانسته نامی درخشان در این زمینه به همراه داشته باشد . جهت تهیه محصولات و مخازن مورد نیاز می توانید با شماره های 02177354269 تماس حاصل نمایید، همچنین شما عزیزان می توانید از پیج اینستاگرام شرکت تکلان پاک دیدن فرمائید.

آنچه درمورد خشک کردن دست ها نمی دانید!

یک تحقیق نشان می دهد که به هم مالیدن دستان زیر خشک کن های برقی موجب سرازیر شدن باکتری های موجود در فولیکول های مو به سطح پوست شده و آن را از فردی به فرد دیگر انتقال می دهد ، اما با استفاده از دستمال حوله ای شما نیازی به مالیدن دست ها به یکدیگر ندارید، همچنین جرم ها و باکتری ها درون دستمال گیر کرده و از پراکنده کردن آنها به سایر نقاط جلوگیری می‌کند. همچنین برخی پژوهش‌ها  نشان می‌دهد به هم مالیدن دستها حین استفاده از خشک کن ها ، می تواند موجب آسیب جزئی به سطح پوست شود.

یکی از شکایت هایی که اکثر مردم از خشک کن ها دارند این است که دست ها به اندازه کافی خشک نمی شوند با توجه به اینکه بسیاری از تولید کنندگان مدعی هستند خشک کردن در مدت زمان کمی انجام می شود . اما کماکان برخی افراد پس از اتمام کار شاهد باقیمانده رطوبت بر روی سطح پوست خود هستند.

مقالات مرتبط

Call Now Button