خطرات دستمال کاغذی نامرغوب

با تئجه به مصرف زیاد  و روزانه دستمال کاغذی توسط افراد انتخاب و سفارش دستمال کاغذی مرغوب از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. مصرف دستمال کاغذی برای رعایت بهداشت فردی و در جهت سلامت بدن می باشد و در صورتی که از کیفیت مرغوبی برخوردار نباشد خود می تواند عامل ایجاد بیماری باشد. دستمال کاغذی مصارف گوناگونی از جمله خشک کردن دست و صورت، پاک کردن مواد آرایش از صورت، از بین بردن آلودگی ها از سطح پوست و پاک کردن ناحیه تناسلی می باشد. در بین انواع مصارف دستمال کاغذی، دستمال توالت برای خشک کردن ناحیه تناسلی به کار می رود از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. زیرا دستگاه تناسلی به دلیل دفع مواد زائد از بدن محلی مناسب برای ورود میکروب و باکتری ها به بدن می باشد و در صورتی که از دستمال کاغذی نامرغوب استفاده شود باعث بروز بیماری های عفونی در دستگاه تناسلی می باشد. این موضوع به ویژه در زنان از حساسیت بیشتری برخوردار می باشد.

روش تشخیص دستمال کاغذی مرغوب از نامرغوب

  1. توجه به جنس دستمال کاغذی یکی از روش های تشخیص دستمال کاغذی مرغوب از نامرغوب می باشد. دستمال هایی که زبر می باشد دستمال های مناسبی نیستند. تصور افراد اینست که زبری در دستمال های توالت عادی بوده اشتباه است و به همین جهت در انتخاب و خرید آن دقت نمی کنند . دستمال هایی که معمولا فله ای و به صورت ارزان در بازار ارائه می شوند از این نوع دستمال ها می باشد. از این دستمال ها در اماکنی مانند رستوران و هتل استفاده می شود.
  2. برای پی بردن به کیفیت دستمال کاغذی آن را خیس کنید در صورتی که پودر شود جنس آن نامرغوب می باشد. در صورتی که بعد از چند ثانیه به حالت اولیه بازگردد دارای جنس مرغوبی می باشد.
  3. دستمال کاغذی مرغوب دارای بافت یکنواخت می باشد برای پی بردن به این مساله دستمال را جلوی نور بگیررید در صورتی که بافتهای به هم ریخته و پراکنده ای داشت دستمال خوبی نمی باشد.

خطرات دستمال کاغذی نامرغوب

  1. در اثر مصرف زیاد دستمال کاغذی نامناسب امکان بریدگی های میکروسکوپی در سطح پوست می شود که به تدریج باعث ایجاد درد و ناراحتی در فرد می شود. این ناراحتی در هنگام انجام کارهای روزمره برای افراد پیش می آید.
  2. احتمال ورود میکروب به بدن و ایجاد بیماری های عفونی برای فرد را فراهم می کند.

با تشکر مدیریت سایت شرکت تولید دستمال کاغذی تکلان پاک

Call Now Button