انواع مصارف دستمال کاغذی

دستمال کاغذی

امروزه رعایت بهداشت در پیشگیری و جلوگیری از برخی بیماری بسیار مهم است. تولید محصولات بهداشتی با توجه به نیاز بازار و افراد باعث شده بخش چشمگیری از بازار محصولات به محصولاتی که به صورت روزانه و در همه جا استفاده می شود مورد توجه قرار بگیرد . دستمال کاغذی در جهان یکی از این محصولاتی است که نیاز روزمره و ضروری افراد می باشد. امروزه توجه به کیفیت دستمال کاغذی برای  بهداشت فردی بیشتر از تنوع دارای اهمیت می باشد. زیرا در برخی موارد دستمال کاغذی دارای ظاهری زیبا با بسته بندی ویژه و چشمگیر می باشد در صورتی که از کیفیت لازم برخوردار نبوده است و در مواردی حتی زمینه ای برای رشد میکروب و ویروس را در بدن فراهم می کند. شرکت های تولید کننده دستمال کاغذی با در نظر گرفتن فاکتورهای خلاقیت ، تمرکز بازار و جذب مشتری موقعیت خود را در بازار تثبیت می کنند. دستمال کاغذی به صورت معمول دارای مصارف مختلف می باشد که در اینجا به طور مفصل درباره آن می پردازیم.

انواع مصارف دستمال کاغذی

مصرف بهداشتی :

دستمال کاغذی به طور کلی برای بهداشت فردی مورد استفاده قرار می گیرد. درواقع پرکاربردترین مصرف دستمال کاغذی برای رعایت بهداشت فردی می باشد. این دستمال ها با توجه به استفاده از آن درموقعیت های گوناگون به انواع مختلفی تقسیم می شود:

  1. دستمال توالت :

این دستمال ها معمولا به صورت رولی و با لایه های بیشتری برای پاک کردن ناحیه تناسلی افراد تولید و در بازار موجود می باشد. از آنجا که ناحیه تناسلی عضو حساسی هستند (مخصوصا در خانم ها) داشتن کیفیت مرغوب در دستمال کاغذی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. داشتن رنگ سفید و بدون هیچ گونه بوی خاص و بدون طرح و رنگ از جمله مشخصه های دستمال کاغذی باکیفیت می باشد.

  1. دستمال رومیزی:

نوعی از دستمال کاغذی از نوع رومیزی می باشد که معمولا در همه خانه ها وجو دارد. توجه به انطباق اطلاعات جعبه با محتویات دستمال کاغذی رومیزی و کیفیت آنها از مواردی است که هنگام خرید دستمال کاغذی باید به آن توجه داشت. برخی از دستمال کاغذی ها  در بسته بندی های کوچک به عنوان دستمال توجیبی برای حمل راحتتر در همه جا در بازار موجود می باشد.

  1. دستمال  مرطوب

برخی از دستمال کاغذی ها آغشته به مایع بوده و مرطوب می باشد. این دستمال برای پاک کردن مواد آرایشی از صورت استفاده می شود. در مواردی هم برای پاک کردن دستهای نوچ و آلوده از این دستمال استفاده می شود. باید توجه داشت که این نوع دستمال را برای پاک کردن دستها بعد از رفتن به توالت استفاده نکنید زیرا این نوع آلودگی ها با استفاده از مواد شوینده دست و صورت مانند محلول صابون از بین می رود و دستمال مرطوب فاقد مواد شوینده می باشد .

با تشکر مدیریت سایت شرکت تکلان پاک تولید دستمال کاغذی  و مخازن دستمال کاغذی

 

 

Call Now Button